Kužeľové prevodovky mechanických vlastností

Špirála kužeľové ozubené kolesá sú hlavný pohon časti nakladač. Aktívne skrutkovitými kužeľový prevod je výkon prenášaný od predloženia vozidla na riadený kužeľové prevodovky, kužeľové prevodovky, ktorý poháňa silu do diferenciálu.

Špirála kužeľové ozubené kolesá sú hlavný pohon časti nakladač. Aktívne skrutkovitými kužeľový prevod je výkon prenášaný od predloženia vozidla na riadený kužeľové prevodovky, kužeľové prevodovky, ktorý poháňa silu do diferenciálu. Kužeľové prevodovky preto, aktívnu štruktúru skrutkovitými kužeľový prevod je hriadeľ prevodovky, jeden koniec je spline, Spojené s prenosom energie výstupný hriadeľ, druhý koniec je špirála kužeľový prevod; riadený kužeľový prevod je disk výstroj, priemer je väčší ako aktívnej špirále kužeľový prevod, spomalenie, hoci aj po obvode niektoré otvory pre skrutky, tak, že pohonom kolies pevné skrutky v diferenciálnej shell, zníži sa výkon po prenos na diferenciál. Aktívnych kolies majú vysokú prenosovú rýchlosť pri prejazde veľkých krútiacich momentov aj sa podrobia nárazu zaťaženia počas nakládky a brzdenie. Hlavné poruchové režimy takýchto zariadení sú nosenie, kužeľové prevodovky zdržaní a lámanie. Takže aktívnej špirále kužeľové ozubené kolesá mali spĺňať nasledujúce požiadavky: ① dobré mechanické vlastnosti; ② dobré nauhličovanie chladenie výkon; ③ dobrá odolnosť proti nárazu; ④ dobré srdce tvrdosti; ⑤ dobré tepelné deformácie výkon.

Aktívnej špirále kužeľový prevod služieb podmienky a požiadavky na výkon, jej technické požiadavky: ① kovanie nesmie mať žiadne vady kovanie. ② normalizovanie liečba HB179-217. ③ tvrdosť povrchu carburization je HRC58-62, tvrdosť srdca je HRC32-45, zmena tvrdosť vrstvy prechodu by mala byť pomalé, kým substrát je nízkym obsahom uhlíka, carburization hĺbka je 1,0 ~ 1,4 mm, kužeľové prevodovky a obsah uhlíka je 0,8% ~ 1,05%. ④ Metalografická inšpekčné normy mali byť konzistentné s "auto nauhličovanie Prevodové metalografické skúmanie noriem" (JB1673-75) predpisy. ⑤ nízkoteplotné temperovanie Injektorovo.

Existencia kužeľový prevod má určité výhody, môže priniesť stabilitu stroja, kľúč je vzhľadom na existenciu kužeľový prevod tovaru, kužeľové prevodovky nemáme byť narušený to. A je na čase pracovať s stabilný výkon charakteristík, kužeľové prevodovky ako to povedať? Videli sme čas tovar, často máme opravy a moc ovplyvniť prevádzku.

Ale existencia kužeľový prevod tovaru, kužeľové prevodovky vidíme, že tam bude žiadna takáto práca sa vyskytla a je relatívne stabilný, využívania prírody kontrast. Kužeľové prevodovky a kužeľový prevod tovaru priniesť naše miera konverzie je veľmi vysoká, nemusí byť tak dopredu a dozadu pre túto časť, kužeľové prevodovky, tak, že dávame nás stále prinášajú určité výhody.