Formulár poháňanej prevodovky

Generátor veternej energie je veterná energia do mechanickej sily energetických strojov, tiež známy ako veterné mlyny. Všeobecne povedané, je to druh solárneho mikro zdroja tepla, Miter Prevodovka atmosféru ako pracovné médium tepla pomocou generátora. Veterné elektrárne využívajú prirodzenú energiu, oveľa lepšie ako výroba elektrickej energie na naftu. Ale ak je núdzové použitie stále menej ako dieselové generátory.

Veterná turbína sa skladá z veterného kolesa, prevodového systému, systému vyklápania prevodovky Miter, hydraulického systému, brzdového systému, generátora, riadiaceho a bezpečnostného systému, gondoly, veže a základy.

Hlavné komponenty funkcie uvedené nižšie:

(1) Listová čepeľ je jednotka, ktorá absorbuje energiu vetra a mení kinetickú energiu vzduchu na mechanickú energiu otáčania obežného kolesa.

(2) injektážny systém zmenou uhla sklonu lopatky, Miter Prevodovka tak, že listy v rôznych rýchlosti vetra najlepším spôsobom, ako absorbovať veternú energiu, keď rýchlosť vetra z rýchlosti vetra, čepel skrútené brzdy.

(3) prevodovka prevodovky je veterné koleso vo vetre pod pôsobením výkonu generovaného generátorom a na dosiahnutie príslušnej rýchlosti.

(4) generátor generátora je rotácia mechanickej kinetickej energie rotora do elektrických komponentov. Rotor je pripojený k frekvenčnému meniču a môže poskytovať nastaviteľné frekvenčné napätie na obvod rotora. Prevodovka Miter (Obrábanie kovov je naozaj dobré) Výstupnú rýchlosť možno nastaviť v rámci ± 30% synchronnej rýchlosti.

(5) systém vychyľovania systémom výkyvu, ktorý je aktívny vo forme pohonu veterného prevodu a riadiaci systém tak, aby sa obežné koleso vždy nachádzalo vo vetre, plne využívali veternú energiu, prevodovka Miter zlepšuje účinnosť výroby elektrickej energie. Pri poskytovaní potrebného uzatváracieho momentu na zaistenie bezpečnej prevádzky jednotky.

(6) Kľúč náboja Úlohou náboja je držať nože dohromady a niesť rôzne zaťaženia na čepeli a potom prejsť na hriadeľ generátora. Konštrukcia náboja je vybavená troma radiálnymi svetlami.

(7) zostava podstavca zostavy základne je základňou, prevodovka Miter pre ďalšiu zostavu plošiny, zostavu plošiny, rebrík tanku a ďalšie komponenty. Prostredníctvom ložiska výkyvu spojeného s vežou a prostredníctvom systému výkyvu pohonu zostavy kabíny, zostavy generátora, zostavy systému injektáže.

Veterná turbína pracuje cez vietor na podporu otáčania obežného kolesa, prevodovky Miter a potom prostredníctvom prenosovej sústavy na urýchlenie generátorovej rýchlosti na pohon generátora elektrickej energie (spracovanie kovov je naozaj dobrá) efektívnej veternej energie na elektrickú energiu. Podľa súčasnej technológie veterného mlyna, asi tri metre za sekundu rýchlosti vánku (stupeň vánku), môžete začať vyrábať elektrickú energiu.

Najbežnejšia štruktúra veľkých veterných turbín pripojených k mriežke je vodorovná os trojvalcového vetrového kolesa a je namontovaná na vzpriamenej rúrkovej veži s lopatkami veternej turbíny vyrobenými z kompozitného materiálu. Miter Prevodovka Na rozdiel od malých veterných turbín, veterné turbíny veľkých veterných turbín Miter sa otáčajú pomerne pomaly. Relatívne jednoduché veterné turbíny sa používajú pri pevných rýchlostiach. Zvyčajne s dvoma rôznymi rýchlosťami - s nízkou rýchlosťou a vysokou rýchlosťou pri silnom vetre pri slabom vetre. Tento indukčný indukčný generátor s pevnou rýchlosťou vetra môže priamo generovať striedavú frekvenciu mriežky.

Relatívne nový dizajn je vo všeobecnosti variabilnou rýchlosťou (napríklad rýchlosť veterných turbín V52-850 kilowattov za minútu na 31,4 za minútu). Pri prevádzke s premenlivou rýchlosťou, Miter Gearbox, môže byť zdokonalená aerodynamická účinnosť veternej turbíny, aby sa získala väčšia energia a znížil sa hluk pri slabom vetre.