Odolnosť pri vedení prevodovky

Prevodovka je založená na modulárnom konštrukčnom princípe modulárneho konštrukčného riešenia, Miter Gearbox výrazne znižuje typ dielov, vhodný na výrobu vo veľkom meradle a flexibilný výber. Tiež známe ako prevodovky (tj prevodovky) v automobilových dieloch.

1, v širokom rozsahu na zmenu veľkosti rýchlosti jazdy vozidla a veľkosti kolesa na hnacom kolese vozidla.

Vzhľadom na odlišné jazdné podmienky vozidla je potrebné, aby sa rýchlosť jazdy a hnací moment vozidla značne líšili. Napríklad prevodovka Miter pri vysokorýchlostnej rýchlosti by mala byť schopná dosiahnuť 100 km / h av mestských oblastiach je rýchlosť často 50 km / h. Prázdne vozidlá v priamej polohe na ceste, jazdný odpor je veľmi malý a potom, keď je naložený do kopca, bude jazdný odpor skvelý. Priemyselná prevodovka Charakteristiky rozsahu otáčok motora vozidla sú menšie a rozsah krútiaceho momentu nemôže spĺňať skutočné potreby cesty.

Kľukový hriadeľ motora automobilu je vo všeobecnosti schopný otáčať sa jedným smerom a niekedy musí byť vozidlo schopné ísť dozadu, takže je vozidlo často používané na obrátenie vozidla.

Keď je spojka zapnutá, prevodovka sklopná, prevodovka nemôže vytiahnuť výkon. Napríklad je možné zabezpečiť, aby vodič uvoľnil pedál spojky zo sedadla vodiča, keď sa motor nevypne. Prevodovka s mechanizmom prevodovky s premenlivou rýchlosťou a mechanizmom riadenia premenlivých otáčok dvoch častí Hlavnou funkciou prevodového mechanizmu s premenlivou rýchlosťou je zmena hodnoty a smeru krútiaceho momentu a rýchlosti; Miter Prevodovka hlavnou funkciou riadiaceho mechanizmu je ovládanie prevodového mechanizmu, aby sa dosiahla transformácia prenosového prevodového pomeru, to znamená, že Miter Gearbox dosiahne posun, aby sa dosiahol premenlivý krútiaci moment.

Mechanická prevodovka sa používa hlavne na zníženie princípu prevodového stupňa. Jednoducho povedané, prevodovka má viacero súprav prevodových stupňov ako rôzne prevodové stupne a vozidlo pri správaní na radenie, prevodovka Miter, ktorá je pri prevádzke prevodovky na rôzne prevodové stupne. Ako pri nízkej rýchlosti, takže prevodovka ako veľké práce, a vo vysokej rýchlosti, takže prevodovka ako malé práce.