Smrteľná prevodovka Zásada spomalenia

Prevodovka je založená na princípe modulárneho modulárneho konštrukčného riešenia, ktorý výrazne znižuje typ dielov, prevodovka Miter vhodná na výrobu vo veľkom meradle a flexibilný výber. Tiež známe ako prevodovky (tj prevodovky) v automobilových dieloch.

Kvôli rozdielnym jazdným podmienkam vo vozidle, prevodovka Miter vyžaduje, aby sa rýchlosť jazdy a hnací moment vozidla mohli značne meniť. Napríklad vo vysokorýchlostnej komunikácii rýchlosť by mala byť schopná dosiahnuť 100 km / h, av mestských oblastiach, rýchlosť je často 50 km / h alebo tak. Prázdne vozidlá v priamom smere na ceste, jazdný odpor je veľmi malý, potom, keď je naplnený do kopca, Miter Prevodovka jazdný odpor bude skvelý. Charakteristiky rozsahu otáčok motora vozidla sú menšie a rozsah krútiaceho momentu nemôže vyhovieť skutočným potrebám cesty.

Kľukový hriadeľ motora automobilu je vo všeobecnosti schopný otáčať sa jedným smerom a vozidlo musí byť niekedy schopné ísť dozadu, takže sa vozidlo často používa na obrátenie vozidla.

Keď je spojka zapojená, prevodovka nemôže vytiahnuť výkon. Napríklad je možné zabezpečiť, aby vodič uvoľnil pedál spojky zo sedadla vodiča, keď sa motor nevypne. Prevodovka s mechanizmom prevodovky s premenlivou rýchlosťou a mechanizmom riadenia premenlivých otáčok dvoch častí Prevodovka Miter Hlavnou funkciou mechanizmu prevodovky s premennou rýchlosťou je zmena hodnoty a smeru krútiaceho momentu a rýchlosti; hlavnou funkciou riadiaceho mechanizmu je riadenie prevodového mechanizmu, aby sa dosiahla transformácia prenosového prevodového pomeru, to znamená dosiahnutie posunu na dosiahnutie krútiaceho momentu s premenlivou rýchlosťou.

Mechanická prevodovka sa používa hlavne na zníženie princípu prevodového stupňa. Jednoducho povedané, prevodovka má viacero súprav prevodových stupňov ako rôzne prevodové stupne a vozidlo pri správaní na radenie, prevodovka Miter, ktorá je pri prevádzke prevodovky na rôzne prevodové stupne. Ako v nízkej rýchlosti, takže prevodovka ako veľké práce, a vo vysokej rýchlosti, Miter Prevodovka tak, že prevodovka ako malá práca.

Prevodovky sú široko používané v motoroch a často sa používajú vo veterných turbínach a sú dôležitou mechanickou zložkou, ktorej hlavnou funkciou je prenášať energiu generovanú veternou turbínou na generátor a dosiahnuť dostatočnú rýchlosť. Zvyčajne je rýchlosť veterného kolesa veľmi nízka, meničová prevodovka je oveľa nižšia ako požadovaná rýchlosť výroby generátora, musí sa dosiahnuť prostredníctvom rastu dvojkolesia prevodovky, nazývaná aj prevodovka prevodovky. Prevodovka má nasledujúcu úlohu: 1, zrýchlené spomalenie, často sa hovorí, že prevodovka. 2. Ak napríklad zmeníme smer pohonu, môžeme použiť dva ventilátory na prechod sily kolmo na inú os otáčania. 3, zmeňte krútiaci moment. Za rovnakých podmienok výkonu, čím rýchlejšia je rýchlosť prevodovky, hriadeľa menším krútiacim momentom, tým väčší je opak. 4, funkcia spojky: Môžeme oddeliť dva pôvodne zaradené prevody, aby sme dosiahli účel oddelenia motora od nákladu. Ako brzdové spojky. 5, Miter Prevodovka rozdelenie výkonu. Napríklad môžeme použiť motor, cez vreteno prevodovky, aby sme poháňali niekoľko slave, aby sme dosiahli motor na pohon viacnásobného zaťaženia.