Pracovný princíp pracovnej prevodovky

Jednoducho povedané, prevodovka Miter je pracovným princípom veternej turbíny podporovať rotáciu obežného kolesa prostredníctvom vetra a potom cez prenosový systém na dosiahnutie rýchlosti generátora na pohon generátora elektrickej energie (spracovanie kovov je skutočne dobrá) účinná veterná energia do elektrickej energie. Priemyselná prevodovka Podľa aktuálnej technológie veterného mlyna, asi tri metre za sekundu rýchlosti vetra (stupeň vánku), môžete začať vyrábať elektrickú energiu.

Najbežnejšou štruktúrou veľkých veterných turbín spojených s mriežkou je horizontálna os trojvalcového veterného kolesa a lopatky veternej turbíny namontované na stojatej rúrkovej veži sú vyrobené z kompozitného materiálu. Miter Prevodovka Na rozdiel od malých veterných turbín, Miter Prevodovka veterné turbíny veľkých veterných turbín sa otáčajú pomerne pomaly. Miter Prevodovka Relatívne jednoduché veterné turbíny sa používajú pri pevných rýchlostiach. Prevodovka s vrtákom Obvykle s dvoma rôznymi rýchlosťami - v slabom vetre s nízkou rýchlosťou a vysokou rýchlosťou v silnom vetre. Tieto indukčné motory s pevnou rýchlosťou sú schopné generovať striedavý prúd priamo z rozvodnej siete.

Relatívne nový dizajn je vo všeobecnosti variabilnou rýchlosťou (napríklad rýchlosť veterných turbín V52-850 kilowattov za minútu na 31,4 za minútu). Pri prevádzke s premenlivou rýchlosťou sa môže zlepšiť aerodynamická účinnosť veternej turbíny, aby sa získala väčšia energia a znížil sa hluk v podmienkach slabého vetra. Preto Miter Prevodovka s variabilnou rýchlosťou veterných turbín dizajn, ako je veterná turbína s konštantnou rýchlosťou, stále viac a viac populárne.

Snímač namontovaný na gondole detekuje smer vetra a automaticky otočí gondolu a veterné koleso cez mechanizmus riadenia, prevodovka smerujúca k vetru (kov je naozaj dobrý). Prevodovka Miter Rotačný pohyb veterného kolesa sa prenáša do generátora v galerii cez prevodovku. Žiadna prevodovka sa nedodáva priamo do generátora).

Výkon všetkých veterných turbín sa mení s vetrom. Dve najbežnejšie spôsoby, ako obmedziť výstupný výkon (ktorý obmedzuje tlak na veterné koleso), sú nastavenie stope a nastavenie skosenia. Použitie veterných turbín nastaviteľných na stojato, ktoré prevyšujú menovitú rýchlosť vetra, spôsobí, že spojler bude prúdiť cez prúdenie vzduchu lopatiek, čo spôsobí stratu kolesa. Keď je vietor príliš silný, Miter Prevodovka priemysel bude činnosť chvost brzdového zariadenia, takže brzdu veterného kolesa. Priemyselná prevodovka Použitie skosených veterných turbín, každá čepeľ sa môže otáčať vo vertikálnej osi, Priemyselná prevodovka sa mení uhol lopatky s rýchlosťou vetra, čím sa mení aerodynamický výkon veterných turbín. Keď je vietor príliš silný, Miter Prevodovka listy otočiť na okraj vzduchu do vetra, takže vietor kolo brzdy.