Kompaktná konštrukcia skrutky so závitom

Worm Gear Reducer je kompaktná konštrukcia, vysoký prevodový pomer, závitovkový závitový zdvihák a za určitých podmienok s funkciou samosvorného mechanizmu prevodového mechanizmu je jedným z najbežnejšie používaných reduktorov, z ktorého je redukčný spirálový prevod dutého hriadeľa. vyššie uvedené charakteristiky, závitovkový skrutkovač, ale tiež ľahko inštalovateľný, rozumná štruktúra, stále viac a viac používaná. Dutý redukčný redukčný redukčný ventil pre šesťhranný hriadeľ pre redukciu šnekových prevodoviek s pridaním redukčného zariadenia so skrutkovým prevodom, viacstupňový reduktor dosahuje veľmi nízku výstupnú rýchlosť, ide o kombináciu špirálového prevodového stupňa a špirálového prevodového stupňa, ktorý je účinnejší ako čistý jednoproudový redukcia šnekových prevodoviek. Skrutka so závitom a malými vibráciami, nízkym hlukom a nízkou spotrebou energie.

Redukcia závitovkového prevodu s cieľom zvýšiť účinnosť, bežne používaný neželezný kov závitovkový prevod, červ je použitie tvrdých ocelí, pretože to je posuvný trecí pohon, závitovkový závitový valec v priebehu prevádzky, bude produkovať vyššie teplo, takže redukčné časti a tesnenia medzi tepelnou rozťažnosťou rozdielu, skrutkovým skrutkovým zdvihákom tak, aby na koordinačnom povrchu medzery a olejom spôsobeným teplotou nárastu zriedeného ľahko spôsobil netesnosť. Hlavné príčiny sú štyri body, jeden je materiál, kolokácia je rozumná, druhá je povrchová kvalita mriežkového trecieho povrchu, tretí je výber mazacieho oleja, závitovkový závitník, množstvo je správne, štyri sú montáže kvality a prostredia.


Šnekové ozubené koleso bežne používa bronz z plechu, v porovnaní so šnúrovým materiálom používa oceľ 45 na tvrdnutie na HRC45 155, tiež bežne používané 40C: tvrdené HRC50 155, šnekové brúsky brúsiace na drsnosť Rao 8FCM, normálna prevádzka prevodovky , červ je ako vytvrdený "súbor", závitovkový skrutkovací zdvihák a neustále zasúva závitovkový prevod, takže závitovkový prevod. Všeobecne povedané, tento druh opotrebovania je veľmi pomalý, ako továreň, ktorú môže reduktor používať viac ako 10 rokov. Ak je rýchlosť opotrebovania rýchlejšia, je potrebné zvážiť, či je výber reduktora správny, či ide o preťaženie, materiál závitovkového prevodu, kvalitu montáže alebo použitie prostredia a podobne.

Všeobecne sa vyskytuje vo vertikálnej inštalácii reduktora, hlavne pridaním mazacieho oleja a výberom mazacieho oleja. Vertikálna inštalácia, je veľmi ľahké spôsobiť nedostatok oleja, keď prerušovač prestane bežať, strata oleja motora a reduktora prevodového prevodu, prevodovka nie je spôsobená ochranou proti mazaniu, štartovanie alebo prevádzkový proces nie je efektívne mazanie spôsobené mechanickým opotrebovaním alebo dokonca aj poškodenie.

Pri zlyhaní reduktora, aj keď je prevodovka dobre utesnená, továreň často zistí, že prevodový olej v redukčnom zariadení bol emulgovaný, ložisko je zrezané, poškodené, poškodené, je to preto, že redukcia v procese prepravy, prevodový olej z teplo po vzniku kondenzácie vody; Samozrejme, a kvalitu ložísk, metóda procesu montáže úzko súvisí.